Prodej, byt 2+1, Česká Lípa, ul. Lužická

kuchyň kuchyň
kuchyň kuchyň
pohled na dům pohled na dům
chodba chodba
chodba chodba
chodba chodba
koupelna koupelna
koupelna koupelna
pokoj pokoj
pokoj pokoj
kuchyň kuchyň
obývací pokoj obývací pokoj
zadní část domu zadní část domu
okolí okolí
okolí domu okolí domu
okolí okolí
okolí okolí
pohled na dům pohled na dům
Cena
Cena bytu 2 100 000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Obec Česká Lípa
Ulice Lužická
č. domovní / č. orientační 2507
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 7512
Datum aktualizace 11.01.2024

Popis nabídky

Hezký slunečný byt 2+1 v klidné lokalitě sídliště Špičák!

Máme pro vás jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto útulného bytu o velikosti 56,50 m2. Tento hezký byt je v družstevním vlastnictví a je ideální pro ty, kteří hledají prostor pro pohodlné bydlení v oblíbené části města. Přesněji řečeno, ulice Lužická na sídlišti Špičák je místem, kde se můžete cítit jako doma.

Proč byste měli tento byt zvážit?

Dispozice: Byt se skládá ze dvou prostorných pokojů, kuchyně a koupelny s veškerým příslušenstvím. Místnosti mají příjemné rozměry - 18 m2 a 12,30 m2 - což vám poskytne dostatek prostoru pro váš komfortní život.

Rekonstrukce: Většina bytu prošla nedávnou rekonstrukcí, což znamená, že nemusíte řešit žádné větší investice. Stačí se nastěhovat a okamžitě si užívat svého nového domova.

Vybavenost: K bytu náleží také sklepní kóje a další společné prostory pro vaše potřeby. Náklady na bydlení jsou přehledné a činí 4.977,- Kč.

Poloha: Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají kombinaci klidného bydlení a snadného přístupu k veškeré občanské vybavenosti. Nedaleko se nachází nákupní centrum, autobusová zastávka, škola, školka a lékařská zařízení a navíc s dobrou dostupností do centra města.

Příroda: Pro milovníky přírody je zde kousek od domu kopec Špičák s možností procházek a relaxace ve volném čase.

Financování: Tento byt je již připraven k převodu do osobního vlastnictví a to díky zaplacené anuitě a financování tedy můžete získat i pomocí hypotečního úvěru.

Toto je skvělá příležitost získat bydlení v lokalitě s veškerým komfortem a klidem, který si zasloužíte. Neomezujte své sny, ať už hledáte nový domov pro sebe nebo jako investici do budoucnosti, tento byt má potenciál stát se vaším novým domovem.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku. Toto je příležitost, kterou nechcete propásnout!

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
lname: fname: