Prodej, byt 3+1, 66 m2, Velký Šenov

thumbnail
thumbnail
obývací pokoj obývací pokoj
obývací pokoj obývací pokoj
ložnice ložnice
obývací pokoj obývací pokoj
ložnice ložnice
koupelna koupelna
koupelna koupelna
kuchyň kuchyň
kuchyň kuchyň
kuchyň kuchyň
chodba chodba
chodba chodba
chodba chodba
chodba chodba
dětský pokoj dětský pokoj
celkový pohled na dům celkový pohled na dům
celkový pohled na dům celkový pohled na dům
pohled na dům pohled na dům
pohled na okolí pohled na okolí
okolí okolí
okolí okolí
okolí okolí
Cena
Cena bytu 1 790 000
Poznámka Poplatek za převod na BD uhradí budoucí nabyvatel, prodej formou elektronické aukce 24.3.2023 v 10.00 hod.
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Děčín
Obec Velký Šenov
Ulice Mikulášovická
č. domovní / č. orientační 563
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 7098
Datum aktualizace 16.03.2023

Popis nabídky

Hledáte hezký byt po rekonstrukci, ve kterém můžete začít hned bydlet? Pokud se vám nechce řešit starosti spojené s rekonstrukcí bytu, ale chcete jít bydlet rovnou do "hotového", tak tenhle krásný byt o dispozici 3+1, který si prošel kompletní rekonstrukcí s dokončením v roce 2022, by pro vás mohl být ten pravý.

Prodej bude probíhat formou elektronické aukce v termínu 24.03.2023 v 10:00 hod na aukčním portálu "Aukcerazdva".

Rekonstrukce proběhla opravdu poctivě a rozhodně se na ní nešetřilo, což je vidět hned na první pohled například na obkladech v koupelně nebo dlažbě v celém bytě. Součástí rekonstrukce byla také kompletní výměna všech rozvodů, podlah, úložných prostor a kuchyně.

Byt je dispozičně řešený jako 3+1 o celkové ploše 66 m² a nachází se ve třetím nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu na adrese Mikulášovická 563, Velký Šenov. Nespornou výhodou v dnešní době drahých energií jsou poměrně nízké náklady na bydlení ve výši 4.900,- Kč/měsíc ( pro čtyři osoby) včetně částky 732,- Kč do fondu oprav a částky 1354,- Kč jako splátky poměrné části úvěru na zateplení. Parkovat můžete na pozemku přímo před domem, v městečku je škola, školka, lékař a obchody s potravinami. Tedy vše, co potřebujete pro každodenní život. A bonus navíc - v bytě zůstane kompletní vybavení.

Byt je v družstevním vlastnictví a financovat ho lze úvěrem se zástavou jiné nemovitosti nebo v hotovosti. Dobrou zprávou je, že na základě žádosti u BD je možný převod do osobního vlastnictví a tím pádem mnohem výhodnější financování. V případě zájmu samozřejmě pomůžeme s převodem bytu do osobního vlastnictví a následně s vyřízením hypotečního úvěru.

Je možné sem napsat spoustu informací. Ale lepší bude, když se podíváte na fotky, video, 3D scan a úplně nejlepší bude, když se přijdete podívat osobně. Neváhejte mě kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
lname: fullname: phone: