Prodej, byt 3+1, Cvikov

celkový pohled na dům celkový pohled na dům
kuchyň kuchyň
kuchyň kuchyň
kuchyň kuchyň
obývací pokoj obývací pokoj
obývací pokoj obývací pokoj
obývací pokoj obývací pokoj
ložnice ložnice
ložnice ložnice
pokoj pokoj
koupelna koupelna
koupelna koupelna
chodba chodba
chodba chodba
WC WC
lodžie lodžie
pohled z lodžie pohled z lodžie
chodba před bytem chodba před bytem
chodba domu chodba domu
vchod do domu vchod do domu
pohled na dům pohled na dům
pohled na dům pohled na dům
pohled na dům pohled na dům
dům dům
zadní vchod zadní vchod
Cena
Cena bytu 1 590 000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Cvikov
Ulice Československé armády
č. domovní / č. orientační 119
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 7647
Datum aktualizace 02.11.2023

Popis nabídky

Máme pro vás jedinečnou příležitost koupit prostorný družstevní byt 3+1 s lodžií v samém centru města Cvikova. Tento byt je zatím v původním stavu, je možné jej tedy zrenovovat podle vašich představ a finančních možností. Byt je kompletně vyklizen a připraven pro nového majitele.

Tento byt nabízí nejen komfortní bydlení, ale můžete si přizpůsobit interiér přesně podle svých představ. Byt je družstevní s možností převodu do osobního vlastnictví po splnění podmínek bytového družstva.

Bytový dům, ve kterém se byt nachází, je udržovaný a čistý a nachází se v blízkosti náměstí, což vám umožní mít vše, co potřebujete, doslova na dosah ruky. Před domem je také možnost parkování.

Lokalita nabízí bohatou občanskou vybavenost, včetně školy, školky a dalších služeb, vše v docházkové vzdálenosti. To je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí mít vše na dosah ruky.

Náklady na bydlení pro 4 osoby jsou příjemně nízké, kolem 5500,- Kč měsíčně, což je dalším plusem tohoto bytu. K bytů náleží sklepní kóje v suterénu domu, kde jsou k dispozici další společné prostory pro obyvatele domu. Na patře jsou tři byty a společná sušárna. Obec Cvikov se nachází na mezinárodní silnici E442, je pouhých 15 min od České Lípy a 30 min od krajského města Liberec. V okolí Cvikova je krásná příroda Lužických hor, množství cyklostezek a turistických zajímavostí.

Nepropásněte tuto skvělou příležitost získat bydlení ve středu Cvikova. Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku tohoto zajímavého bytu! V případě zájmu poradíme s financováním. Těšíme se na vás na osobní prohlídce.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
fullname: fname: lname: phone: