Prodej, byt, 48 m2, Jablonec nad Nisou

pohled z ulice pohled z ulice
chodba domu chodba domu
zadní část domu zadní část domu
pohled z ulice pohled z ulice
chodba domu chodba domu
chodba domu chodba domu
KM - 19.11.2020 KM - 19.11.2020
půdorys půdorys
chodba domu chodba domu
pohled z ulice pohled z ulice
pohled z ulice pohled z ulice
společný pozemek společný pozemek
Cena
Cena bytu 1 260 000
Sleva 315 000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Obec Jablonec nad Nisou
Ulice Revoluční
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 5197
Datum aktualizace 11.02.2021
Poloha zadaná inzerátem je ulice

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku určenou ke kompletní rekonstrukci o ploše 48 m2 v přízemí bytového domu v okrajové části Jablonce nad Nisou. Jedná se o prostor, který je na listu vlastnictví veden jako jednotka vymezená podle zákona o vlastnictví bytů se způsobem využití jako dílna nebo provozovna. Pro účely bydlení bude nutná změna způsobu využití.

V bytovém domě se nacházejí další čtyři bytové jednotky. V současné době se pracuje na založení SVJ, bytový dům spravuje externí realitní společnost. Vlastníci bytů přispívají na společný fond oprav. Na hranici jednotky jsou nové rozvody plynu, elektrické energie a vody v plastu. Stačí napojit a rozvést v bytě.
Jde o historický objekt z roku 1902. K bytové jednotce ještě náleží komora na chodbě domu o výměře 1,5 m2. Celková užitná plocha jednotky včetně příslušenství je 49,5 m2. Součástí je podíl na společných částech domu včetně pozemku za domem. Jednotku je potřeba kompletně rekonstruovat a přizpůsobit potřebám bydlení.

V případě, že vás tato nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku. Na prohlídce vám poskytneme podrobnější informace o nabízené nemovitosti a možnostech financování. V případě konstruktivního jednání ze strany zájemce je možná dohoda o ceně.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
lname: fullname: