Cena | |
---|---|
Cena domu | 24 600 000 Kč |
Provize | Včetně provize |
Lokalita | |
Okres | Plzeň-město |
Obec | Plzeň |
Ulice | Lindauerova |
č. domovní / č. orientační | skryto |
Informace o nabídce | |
Typ smlouvy | Prodej |
Číslo zakázky | 6012 |
Datum aktualizace | 17.02.2022 |
Karel Chval REVYRE s.r.o.
+420 605 132 128
callcentrum@euroreality.net
K prodeji exkluzivně nabízíme známý plzeňský činžovní dům (až 11 bytových jednotek), tzv. Žlutý dům, který se nachází v těsné blízkosti centra. Dům má zastavěnou plochu 192 m2 a užitnou plochu cca. 642 m2. V přízemí jsou dva byty o velikosti 23 m2 a 48 m2. V 1. patře jsou dva byty o velikosti 24 m2 a 71 m2. V 2. patře jsou dva byty o velikosti 43 m2 a 52 m2. V podkroví jsou tři byty o velikosti 29 m2, 31 m2 a 32 m2 a komora 8 m2. Plus ostatní plochy - schody, chodby apod.
Všechny byty mají vlastní sociální zařízení, vanu nebo sprchu, vlastní kotel s měřidlem spotřeby plynu, vlastní přípojku vody a elektřiny a většina je vybavena kuchyňskou linkou.
V suterénu, který by se může nenáročnou adaptací upravit na dvě bytové jednotky, o celkové výměře 140 m2 se nachází kompletně vybavená restaurace s kolaudovanou kuchyní, barem, vinným sklípkem, která má výhodnou polohu (v blízkosti je hodně firem se zaměstnanci apod.) a je vhodná i na pronájem nebo po úpravě např. na vinotéku apod. Restaurace má i praktické výdejní okénko z kuchyně směrem na sousední tankovací stanici.
Dům byl kompletně zrekonstruovaný v roce 2004 (rozvody, sanace, stavební úpravy, fasáda, okna, střecha atd.) a je průběžně udržovaný.
Rentabilitu díky, výhodné poloze, zlepšují i velké reklamní plochy na domě, které tvoří stálý pasivní příjem cca. 150 000,- Kč/rok.
Naproti je plzeňský pivovar a legendární restaurace na Spilce. V pěší blízkosti domu je fotbalový stadion ve Štruncových sadech, náměstí Republiky, pivovarské muzeum a další turisticky atraktivní místa.
Dům je momentálně provozován jako penzion, který je plně obsazený a má svou zavedenou klientelou. Využívají ho pro bytování firmy pro své zaměstnance, turisti a další.
Na domluvení prohlídky nás kontaktujte.