Prodej, garáž, 20 m2, Česká Lípa

garáž garáž
pohled na garáž pohled na garáž
vnitřek garáže vnitřek garáže
vnitřek garáže vnitřek garáže
vnitřek garáže vnitřek garáže
přístupová cesta přístupová cesta
garáž garáž
celkový pohled celkový pohled
celkový pohled celkový pohled
garáž garáž
okolí okolí
Cena
Cena objektu 380 000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Obec Česká Lípa
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 6825
Datum aktualizace 22.05.2023
Poloha zadaná inzerátem je část města

Popis nabídky

Představujeme vám jedinečnou příležitost koupit řadovou garáž o rozloze 20 m2 v okresním městě Česká Lípa. Tato garáž se nachází v klidné části města, ideální pro ty, kteří hledají bezpečné parkování pro své vozidlo.

Jedná se o garáž v skvělém stavu, která je udržovaná, čistá a suchá. Nový majitel se nemusí obávat žádných oprav nebo úprav. Vstupní plechová vrata zajišťují bezpečnost vašeho vozidla a betonová podlaha poskytuje pevný a stabilní základ.

Pokud potřebujete elektrickou energii v garáži, není to problém. Lze obnovit přípojku elektrického proudu, takže můžete využívat různá elektronická zařízení nebo nabíjet své vozidlo přímo ve svém útočišti.

Tato garáž je k dispozici ihned, což znamená, že nemusíte čekat a můžete ji okamžitě využívat. Neztrácejte čas a využijte této skvělé nabídky.

Pokud máte zájem o podrobnější informace, neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený realitní makléř vám poskytne veškeré informace, které potřebujete k rozhodnutí a získání této skvělé garáže v České Lípě ještě dnes!

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
email: lname: