Prodej, komerční areál, Kostomlaty pod Milešovkou

areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
Cena
Cena objektu 12 600 000
Sleva 7 390 000
Provize Včetně provize
Poplatky Včetně poplatků
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Teplice
Obec Hrobčice
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 4230
Datum aktualizace 18.02.2021
Poloha zadaná inzerátem je obec

Popis nabídky

Nabídka prodeje souboru nemovitostí u obce Kostomlaty pod Milešovkou v krásném prostředí uprostřed lesů Českého Středohoří.

Nemovitosti tvoří ucelený funkční celek staveb, pozemků a trvalých porostů s celkovou plochou 24.812 m2. K nemovitostem vede zpevněná asfaltová komunikace, je zde zavedena přípojka elektrické energie a telefonní přípojka. Hlavní stavbou je rozestavěný objekt hotelového typu samostatně stojící, nepodsklepený se třemi nadzemními podlažími a půdorysem ve tvaru "L". Dispozičně je objekt rozdělen na dvě křídla s vestibulem a schodištěm uprostřed. Jedná se o dokončenou hrubou stavbu, která byla zahájena v roce 1989. Objekt je po celou dobu stavebně udržován, je zajištěn proti povětrnostním vlivům. Nedaleko se nachází přízemní objekt bývalé ubytovny a školícího střediska.

Na pozemcích se nacházejí dva rybníky, z nichž jeden je součástí nabídky a druhý má jiného vlastníka s možností jednání o pronájmu. Z celkového počtu 24.812 m2 pozemků mají lesní pozemky výměru 9.216 m2. Areál po dokončení nabízí velký potenciál rozvoje a rozmanité možnosti využití.

Pro podrobnější informace nebo domluvení prohlídky kontaktujte naše makléře, kteří vám tuto jedinečnou nabídku rádi představí.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
email: phone: