Prodej, pozemek, 93991 m2, Kozly

thumbnail
celkový pohled celkový pohled
celkový pohled celkový pohled
celkový pohled celkový pohled
celkový pohled celkový pohled
celkový pohled celkový pohled
celkový pohled celkový pohled
mapka mapka
mapka mapka
Cena
Cena pozemku 2 763 335
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Kozly
Informace o nabídce
Číslo zakázky 4764
Datum aktualizace 02.09.2021
Poloha zadaná inzerátem je obec

Popis nabídky

Nabídka prodeje souboru pozemků o celkové ploše 93 991 m2 v katastru obce Kozly u České Lípy. Jedná se o pozemky umístěné v CHKO České středohoří, které z větší části tvoří jeden funkční celek.

Na katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako ostatní plocha. II. zóna CHKO zahrnuje území hospodářsky využívaných lesních a zemědělských ekosystémů s místně zachovalými přírodními hodnotami vhodná pro šetrné hospodářské využívání a území s mimořádně dochovanou lidovou architekturou. Jsou možné šetrné formy hospodaření na loukách a v lesích, zatravňování orné půdy, zachování extenzivních sadů, redukce turistických cest. Za přísných podmínek lze ve II.zóně umísťovat stavby. Na pozemcích se nachází několik přírodních pramenů. Pozemky jsou vhodné pro přírodního a zemědělsky založeného člověka, který pozemky využije pro zemědělské účely s důrazem na zachování podmínek CHKO.

Nový majitel může změnit způsob využití pozemků na základě závazného stanoviska. Po vydání stanoviska bude způsob využití pozemků jako sad.
Pozemky jsou velmi dobře přístupné po místní asfaltové komunikaci.

V současné době nabízí majitel možnost rozdělení pozemků na téměř dvě stejné části o ploše 49 386 m2 a 44 605 m2. O možnosti odkoupení pouze části pozemku včetně finančních podmínek vám rádi sdělíme telefonicky nebo na osobní schůzce.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
lname: