Prodej, průmyslový areál, 6841 m2, Nové Město pod Smrkem

areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
Cena
Cena objektu 8 500 000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Liberec
Obec Nové Město pod Smrkem
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 4419
Datum aktualizace 17.02.2022
Poloha zadaná inzerátem je část města

Popis nabídky

Prodej komerční nemovitosti o celkové ploše pozemku 6841 m2 v obci Nové Město pod Smrkem. V původním záměru se jednalo o bývalou stáčírnu topného oleje a kotelny. Areál je oplocen a v současné době již není využíván. V územním plánu je toto území zařazeno jako plocha pro výrobu a skladování - lehký průmysl.

Jedná se o uzavřený areál na východním okraji obce z roku 1974. V samotném areálu se nachází kolejová dráha, na jižním okraji areálu jsou umístěny tři zásobníky v betonové jímce. Uprostřed areálu je umístěna kotelna a vedle kotelny vyzdívaný komín o výšce 90 m. U příjezdové komunikace se nacházejí dva skladové objekty. V areálu zůstalo původní strojní vybavení kotelny, které je pevně zabudované do příslušných objektů.

Příjezd zajištěn po zpevněné asfaltové komunikaci. Inženýrské sítě k dispozici. Bývalou kotelnu je možné přestavět na skladovací nebo výrobní prostory. Po demontáži a odstranění stávajících budov, komínu a nádrží bude mít nový majitel k dispozici zajímavý komerční pozemek. Na základě jednání s majitelem nemovitosti je možná dohoda o ceně.

Pro další informace nebo domluvení prohlídky přímo v areálu volejte makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
fname: email: