Prodej, průmyslový areál, 6841 m2, Nové Město pod Smrkem

areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
areál areál
Cena
Cena objektu 10 500 000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Liberec
Obec Nové Město pod Smrkem
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 4419
Datum aktualizace 11.07.2022
Poloha zadaná inzerátem je část města

Popis nabídky

Prodej komerční nemovitosti o celkové ploše pozemku 6841 m2 v obci Nové Město pod Smrkem. V původním záměru se jednalo o bývalou stáčírnu topného oleje a kotelny. Areál je oplocen a v současné době již není využíván. V územním plánu je toto území zařazeno jako plocha pro výrobu a skladování - lehký průmysl.

Jedná se o uzavřený areál na východním okraji obce z roku 1974. V samotném areálu se nachází kolejová dráha, na jižním okraji areálu jsou umístěny tři zásobníky v betonové jímce. Uprostřed areálu je umístěna kotelna a vedle kotelny vyzdívaný komín o výšce 90 m. U příjezdové komunikace se nacházejí dva skladové objekty. V areálu zůstalo původní strojní vybavení kotelny, které je pevně zabudované do příslušných objektů. Areál má vlastní tranformátor o výkonu 250 kvA, převod napětí 22/0,4 kV.

Příjezd zajištěn po zpevněné asfaltové komunikaci. Inženýrské sítě k dispozici. Bývalou kotelnu je možné přestavět na skladovací nebo výrobní prostory. Po demontáži a odstranění stávajících budov, komínu a nádrží bude mít nový majitel k dispozici zajímavý komerční pozemek. Na základě jednání s majitelem nemovitosti je možná dohoda o ceně.

Pro další informace nebo domluvení prohlídky přímo v areálu volejte makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
fullname: email: fname: lname: phone: