Prodej, rodinný dům, Doksy, ul. Jiráskova

thumbnail
pohled na dům pohled na dům
pohled na dům pohled na dům
pokoj pokoj
pokoj pokoj
pokoj pokoj
pokoj pokoj
pokoj pokoj
chodba v patře chodba v patře
chodba chodba
pokoj pokoj
pokoj pokoj
pokoj pokoj
pokoj pokoj
pokoj pokoj
pokoj pokoj
pohled z balkonu pohled z balkonu
zahrada zahrada
pohled na dům pohled na dům
letní domek pokoj v patře letní domek pokoj v patře
letní domek místnost ve 2. patře letní domek místnost ve 2. patře
letní domek přízemí letní domek přízemí
kotel kotel
pohled na dům pohled na dům
pohled na dům pohled na dům
okolí okolí
okolí okolí
okolí okolí
Cena
Cena domu 8 800 000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Doksy
Ulice Jiráskova
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 6464
Datum aktualizace 13.05.2022
Poloha zadaná inzerátem je ulice

Popis nabídky

Hledáte nemovitost, ve které chcete bydlet s větší rodinou nebo nemovitost, do které uložíte peníze a využijete jí ke komerčním účelům? Právě pro vás zde máme nabídku jedinečného většího rodinného domu se zahradou a letním domkem. Dům se nachází v lukrativní části města Doksy v Jiráskově čtvrti nedaleko Máchova jezera.

Dům má zastavěnou plochu 115 m2 a jeho dispozice je rozdělena do třech podlaží. Kolaudace domu se uskutečnila v roce 1975. V suterénu se nachází technické zázemí včetně garáže pro jedno auto, prádelny, šatny a kotelny, kde je umístěn plynový kotel pro ústřední vytápění celého domu. V přízemí je umístěna bytová jednotka o dispozici 2+kk s koupelnou, WC, šatnou a balkonem. V patře je bytová jednotka o dispozici 2+1 s koupelnou se sprchovým koutem, WC a balkonem. V patře je vstup na prostornou a zateplenou půdu. Celková užitná plocha domu je 265 m2.

Na pozemku je také letní domek o zastavěné ploše 24 m2, který je určen výhradně ke komerčním účelům. Letní domek je zděný a má celkem tři patra. V suterénu je vybavená kuchyň se sporákem, pračka a lednice, v přízemí pokoj s koupelnou a WC, v patře pokoj pro přespání. Návštěvníci mohou také využít prostor pro posezení a grilování a zaparkovat přímo na pozemku. Příjmy z pronájmu letního domku se pohybují kolem 60.000 Kč za sezónu.

K domu náleží perfektně udržovaná rovinatá zahrada s okrasnými stromy a keři a samozřejmostí je posezení s venkovním grilem. Pozemek je celkově oplocený. Dům byl postaven na tehdejší domu z velmi kvalitního materiálu a po celou dobu užívání je udržován ve velmi dobrém technickém stavu. Poslední částečná úprava proběhla v roce 2020, kdy se rekonstruovala koupelna v patře a provedla se výměna plynového topení.

Město Doksy disponuje kompletní občanskou vybaveností a v letním období je vyhledávaným turistickým cílem nejenom díky Máchovu jezeru ale také pro své okolí. Dům, který vám nabízíme můžete využít k bydlení, rekreaci nebo pro komerční účely. Pronajmout lze kompletně celý dům včetně letního domku nebo pouze část domu nebo jen letní domek.

Doporučujeme vám osobní prohlídku tohoto skvělého domu, na které se dozvíte další a podrobnější informace, které potřebujete vědět. Po dohodě poskytneme k náhledu stavební dokumentaci. V případě zájmu vám zdarma pomůžeme i s financováním koupě domu díky našim finančním specialistům, kteří vám připraví nabídku financování přímo na míru.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
lname: phone: