Prodej, rodinný dům, Dubá, ul. Poštovní

pohled na dům pohled na dům
pohled na dům pohled na dům
kuchyň kuchyň
kuchyň kuchyň
ložnice ložnice
ložnice ložnice
obývací pokoj obývací pokoj
obývací pokoj obývací pokoj
obývací pokoj obývací pokoj
chodba v přízemí chodba v přízemí
ložnice ložnice
zahrada zahrada
zahrada zahrada
zahrada zahrada
zahrada zahrada
zahrada zahrada
pohled na dům z ulice pohled na dům z ulice
pohled na dům z ulice pohled na dům z ulice
Cena
Cena domu 2 640 000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Dubá
Ulice Poštovní
č. domovní / č. orientační 130 / 23
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 6652
Datum aktualizace 14.11.2022

Popis nabídky

Prodej řadového rodinného domu v historickém centru obce Dubá. Jedná se o klasicistní patrový kamenný dům z počátku 19.století, který slouží k bydlení a zároveň jsou zde k dispozici prostory pro případné podnikání nebo rozšíření o další bytovou jednotku.

Dům prošel základní obnovou v 80.letech minulého století a před nedávnem byla dokončena základní rekonstrukce bytové jednotky v prvním patře a rozvody elektrické energie a plynu včetně instalace plynového kotle. Dům má pravou a levou část rozdělenou průjezdem. Pravá část domu je nepoužívaná a je vhodná k vybudování bytové jednotky nebo vytvoření zázemí pro podnikání. Levá část domu je obyvatelná. V přízemí se nachází vstupní chodba a jedna větší místnost momentálně nevyužitá. V patře je bytová jednotka o dispozici 3+1 se sociálním zařízením. Z chodby v patře je přístup na pavlač. Dům je částečně podsklepen. Za domem je k dispozici menší pozemek s torzem stodoly.

Dům je napojen na elektrickou energii, plyn, vodovod a kanalizaci. Vytápění domu a ohřev vody zajištěn plynovým kotlem umístěným v přízemí domu. V docházkové vzdálenosti od domu najdete základní občanskou vybavenost. Parkovat je možné v průjezdu nebo před domem. Historické centrum obce leží v památkové zóně a tento dům byl prohlášen v roce 1997 nemovitou kulturní památkou.

Město Dubá leží v Máchově kraji, v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Krásná okolní příroda je bohatá na lesy s pískovcovými skalami s množstvím cyklostezek a turistických tras. Jedna z cyklostezek vede přímo k oblíbenému Máchovu jezeru.

Pokud vás láká bydlení v historickém městě a domě, neváhejte si domluvit prohlídku. V případě zájmu poradíme zdarma s financováním. Pro podrobnější informace volejte makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
lname: email: fullname: