Prodej, rodinný dům, Polevsko

obývací pokoj v přízemí obývací pokoj v přízemí
kuchyň v přízemí kuchyň v přízemí
obývací pokoj v přízemí obývací pokoj v přízemí
obývací pokoj v přízemí obývací pokoj v přízemí
kuchyň v přízemí kuchyň v přízemí
kuchyň v přízemí kuchyň v přízemí
vstupní chodba vstupní chodba
koupelna v přízemí koupelna v přízemí
společenská místnost v přízemí společenská místnost v přízemí
kotelna kotelna
pohled na dům ze zahrady pohled na dům ze zahrady
zimní zahrada zimní zahrada
zimní zahrada zimní zahrada
terasa terasa
ložnice v patře ložnice v patře
ložnice v patře ložnice v patře
koupelna v patře koupelna v patře
obývací pokoj v patře obývací pokoj v patře
obývací pokoj v patře obývací pokoj v patře
obývací pokoj v patře obývací pokoj v patře
kuchyň s chodbou v patře kuchyň s chodbou v patře
ohřev vody ohřev vody
zahrada zahrada
zahrada zahrada
zahrada zahrada
celkový pohled celkový pohled
pohled na dům pohled na dům
pohled na dům pohled na dům
solární panely solární panely
Cena
Cena: cena u makléře
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Polevsko
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 7313
Datum aktualizace 12.04.2024
Poloha zadaná inzerátem je obec

Popis nabídky

Představujeme vám unikátní nabídku rodinného domu na krásném a klidném místě v obci Polevsko. Tento dům nabízí dokonalé bydlení pro vaši rodinu a má všechno potřebné vybavení pro vaše pohodlí. Nejlepší zpráva? Jsou zde hned dva samostatné byty 2+1, které vám poskytnou dostatek prostoru.

Při vstupu do přízemí narazíte na moderní kuchyň, prostorný obývací pokoj a koupelnu se sprchovým koutem. Navíc zde najdete společenskou místnost, ideální pro rodinná setkání a společné aktivity. K dispozici je také kotelna s automatickým kotlem na tuhá paliva, která zajišťuje účinné vytápění domu v chladnějších měsících. Na střeše domu jsou solární panely, které pomáhají zajistit ohřev vody, což je další významná úspora nákladů.

V prvním patře najdete další obývací pokoj, kuchyň a prostornou ložnici. Zajímavým bonusem je nedokončený bývalý společenský sál, který vám poskytuje neomezené možnosti přizpůsobení podle vašich představ. A to není vše! Velká půda nabízí ohromující prostor s potenciálem pro další rozšíření obytných místností nebo třeba hernu pro děti.

Jedním z vrcholů tohoto domu je bezesporu terasa se zimní zahradou, která vám umožní vychutnávat si venkovní prostor po celý rok.

Pokud budete uvažovat podnikatelsky a obchodně, je možná přeměna tohoto domu na penzion, jeho velikost a dispozice poskytují ideální podmínky pro rozvoj tohoto druhu podnikání.

Dům je vybaven vlastní čističkou odpadních vod, připojením na veřejný vodovod a plynovou přípojkou na domě. Nemusíte se tedy starat o žádné základní služby. Parkování? Žádný problém! Vlastní parkoviště je zde k dispozici. Raritou je pískovcový sklep se studánkou. 

Dům je situován na rovinatém pozemku se dvěma vjezdy, což zajišťuje pohodlný přístup a snadné manévrování s vozidly. Polevsko je vyhledávanou lokalitou nejen pro bydlení a rekreaci, ale také jako turistická destinace pro letní i zimní sporty. Okolní příroda nabízí nekonečné možnosti pro outdoorové aktivity, jako je turistika, cyklistika, lyžování a mnoho dalšího.

Tento rodinný dům v obci Polevsko představuje skutečný sen pro ty, kteří hledají klidný a komfortní domov pro svou rodinu. Jeho prostorné dispozice, dva samostatné byty, možnost přestavby na penzion, moderní vybavení, vlastní čistička odpadních vod a atraktivní lokalita jsou jen některé z jeho výhod.

Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít! Kontaktujte nás ještě dnes a rádi vám poskytneme další informace včetně náhledu do stavební dokumentace a uspořádáme prohlídku tohoto ohromujícího domu. Užijte si idylický život v obci Polevsko a začněte tvořit nezapomenutelné rodinné vzpomínky ve vašem novém domově!

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
fname: phone: lname: fullname: