O nás


Naše společnost Euro Reality Plzeň, s.r.o. byla založena v roce 2016 a velmi rychle jsme si dokázali získat nespočet spokojených zákazníků, podívejte se na reference od našich klientů a přesvědčte se sami. Klienti se k nám opakovaně rádi vrací, vědí totiž, že náš tým se skládá pouze z odborníků, kteří svou práci milují a rozumí ji – z profesionálních realitních makléřů s několikaletou praxí ve zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí.


​                                      euroreality tým       euroreality tým 2       euroreality tým


„Naše klienty si skutečně hýčkáme, vždy zastáváme individuální přístup s ohledem na zákazníka, na jeho potřeby a představy, protože spokojenost našich zákazníků nás motivuje k ještě lepším službám a klientskému přístupu, k tomu, podávat stále lepší výkony. – tým Euro Reality

Nezaměřujeme se však pouze na realitní činnost, dokážeme vám nabídnout mnohem více. Poskytneme vám plnohodnotný finanční servis, který využijete v případě, že chcete novou nemovitost financovat hypotečním úvěrem. Pomůžeme vám také při vyplácení exekucí, chápeme, že v dnešní době je těžké žít bez dluhů, rádi vám podáme pomocnou ruku.
Navíc vám dopomůžeme k rychlému vybavení bytu, zprostředkujeme úvěry i půjčky, díky kterým si můžete ihned vybavit svůj domov do nejmenšího detailu a podle vašich nejnáročnějších představ.

Máme vlastní sesterskou společnost, jsou to odborníci na hypoteční úvěry a pojišťovnictví. Můžeme vám tak nabídnout nejen pohodlné financování vaší nemovitosti pomocí hypotečního úvěru, ale rovnou i pojištění. Jsme tak schopni vám zajistit nové bydlení nebo prodat to stávající a poskytnout vám kompletně všechny služby, které v takovém případě budete potřebovat, a to s maximálním ohledem na vaše potřeby.

"Víte, že filosofií naší realitní kanceláře je individuální přístup a vaše spokojenost? Zakládáme si na ní víc, než si myslíte, protože na spokojenosti vás, našich klientů, stavíme svou budoucnost."realitní makléř Euro Reality.

Víme, že obchody s nemovitostmi jsou v řádech miliónů, proto si zakládáme na kvalitním právním servisu. Veškerý právní servis a správu jistotního účtu pro naše klienty zajišťuje renomovaná Plzeňská advokátní kancelář Vagra, Vacík & Partners, Mgr. Vojtěch Fořt a Mgr. Pavel Čulák.
Právníci vám rádi pomohou i v případě, když budete potřebovat odbornou konzultaci v problematice práva nemovitostí. Využít můžete také notářskou úschovu finančních prostředků, kterou vám rovněž bez problému zprostředkujeme.


Navštivte nás osobně na našich pobočkách v Mariánských Lázních, Plzni, Praze, Karlových Varech, Tachově, Domažlicích a Kladně.
​Budete překvapeni, jak jedinečně může realitní kancelář fungovat.

Těšíme se na vaši návštěvu

.