O nás


Naše společnost Euro Reality Plzeň, s.r.o. byla založena v roce 2016 a velmi rychle jsme si dokázali získat nespočet spokojených zákazníků, podívejte se na reference od našich klientů a přesvědčte se sami. Klienti se k nám opakovaně rádi vrací, vědí totiž, že náš tým se skládá pouze z odborníků, kteří svou práci milují a rozumí ji – z profesionálních realitních makléřů s několikaletou praxí ve zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí.


​                                      euroreality tým       euroreality tým 2       euroreality tým


„Naše klienty si skutečně hýčkáme, vždy zastáváme individuální přístup s ohledem na zákazníka, na jeho potřeby a představy, protože spokojenost našich zákazníků nás motivuje k ještě lepším službám a klientskému přístupu, k tomu, podávat stále lepší výkony. – tým Euro Reality

Nezaměřujeme se však pouze na realitní činnost, dokážeme vám nabídnout mnohem více. Poskytneme vám plnohodnotný finanční servis, který využijete v případě, že chcete novou nemovitost financovat hypotečním úvěrem. Pomůžeme vám také při vyplácení exekucí, chápeme, že v dnešní době je těžké žít bez dluhů, rádi vám podáme pomocnou ruku.
Navíc vám dopomůžeme k rychlému vybavení bytu, zprostředkujeme úvěry i půjčky, díky kterým si můžete ihned vybavit svůj domov do nejmenšího detailu a podle vašich nejnáročnějších představ.

Prostřednictvím našich parnterů z oblasti hypotečních úvěrů a pojištovnictví Vám můžeme nabídnout nejen pohodlné financování vaší nemovitosti pomocí hypotečního úvěru, ale rovnou i pojištění. Jsme tak schopni vám zajistit nové bydlení nebo prodat to stávající a poskytnout vám kompletně všechny služby, které v takovém případě budete potřebovat, a to s maximálním ohledem na vaše potřeby.

"Víte, že filosofií naší realitní kanceláře je individuální přístup a vaše spokojenost? Zakládáme si na ní víc, než si myslíte, protože na spokojenosti vás, našich klientů, stavíme svou budoucnost."realitní makléř Euro Reality.

Víme, že obchody s nemovitostmi jsou v řádech miliónů, proto si zakládáme na kvalitním právním servisu. Veškerý právní servis a správu jistotního účtu pro naše klienty zajišťuje renomovaná Plzeňská advokátní kancelář Vagra, Vacík & Partners, Mgr. Pavel Čulák, Kindl a Výborčík AK​.
Právníci vám rádi pomohou i v případě, když budete potřebovat odbornou konzultaci v problematice práva nemovitostí. Využít můžete také notářskou úschovu finančních prostředků, kterou vám rovněž bez problému zprostředkujeme.

Navštivte nás osobně na našich pobočkách v Mariánských Lázních, Plzni, Praze, Karlových Varech, Tachově, Kladně, Chebu a České Lípě.
​Budete překvapeni, jak jedinečně může realitní kancelář fungovat.

Těšíme se na vaši návštěvu


Politika společnosti

Euro Reality Plzeň s.r.o.

Obchodní politika:

pracujeme v oblasti, ve které se dobře vyznáme a soustředíme naše síly pouze na toto odvětví.

 • zprostředkováváme prodeje a pronájmy nemovitostí všeho druhu
 • Zajišťujeme poradenský servis pro investory a developery
 • Zajistíme pro naše klienty tržní odhad nemovitosti.
 • Specializujeme se na kvalitní právní servis a poradenství ve spolupráci s našimi právníky ohledně komplexní realitní problematiky
 • Provádíme klienta celým obchodem od první schůzky až po finální předání nemovitosti novému majiteli či nájemci.
 • Garantujeme kvalitní realitní servis s odborností, certifikovaný realitní komorou a realitním institutem.
 • Každý zákazník je pro nás ten nejdůležitější a klíčový bod naší služby.
 • Garantujeme individuální přístup ke klientovi
 • Naší prioritou je poskytnout kvalitní službu a zajistit bezpečí při prodeji nemovitosti a celé platební transakce.


Politika kvality a péče o klienty:

 • Klient je pro nás na prvním místě. Veškeré realitní služby začínají a končí vždy u klienta. Naše společnost a všichni naši lidé si tuto zodpovědnost plně uvědomují a snažíme se najít co nejkvalitnější a přirozenou cestu ke klientovi v odvětví zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí.
 • Jsme klientům kdykoliv k dispozici a veškeré kontakty jak na management či centrálu firmy naleznete na našich internetových stránkách www.euroreality.net.


Personální politika:

Naše společnost si zakládá na kvalitě a kompetentnosti našich zaměstnanců, tak i našich partnerů a makléřů. Každý nový uchazeč projde několika koly přijímacích rozhovorů. Zde dbáme především na spolehlivost, pracovitost a samozřejmě na znalost daného oboru. Vybíráme makléře a zaměstnance se zkušenostmi v daném oboru ideálně s několikaletou praxí.


Politika investic:

Vedení společnosti se osobně podílí na všech obchodech, kde společnost investuje jak své peníze, tak peníze našich investorů. Přistupujeme k těmto investicím velmi zodpovědně a dokážeme zúročit peníze našich klientů až 15 % ročně. Aktivně se účastníme dražeb, vykupujeme nemovitosti, provádíme rekonstrukce a výstavby rodinných domů po celé ČR.


Politika spolupráce s hypotéčními a pojišťovacími agenty:

Manažeři a makléři na našich pobočkách mají navázanou spolupráci s prověřenými hypotéčními a pojišťovacími specialisty s mnoholetou zkušeností . Dokážeme tak zajisti našim klientům výhodnou hypotéku napříč všemi bankami. To samé platí o nabídce pojištění. Naši hypoteční specialisté jsou přítomni u schůzek, kde se podepisuje rezervační smlouva, popřípadě jsou schopni si sjednat schůzku u vás doma.


Politika marketingu a reklamy:

Naším cílem nejsou vysoké investice do propagace firmy, neboť účelem není všeobecné povědomí o značce Euro Reality. Naše investice 100% cílíme do inzerce prodávaných nemovitostí, či propagace samotných makléřů a jejich nabízených služeb. Investujeme především do internetové reklamy a zcela výjimečně do reklamy tištěné ve formě PR.


Politika sponzoringu:

Naše pobočky sami ve svém regionu podporují vybrané spolky a organizace, neřešíme tedy tuto oblast centrálně. Za centrálu firmy můžeme uvést, že každým rokem v prosinci podporujeme dětský domov v Mariánských Lázních.

V Plzni dne 8.10.2017

Ředitel společnosti

Filip Müller